Paste lucidimi per siperfaqe te kromuara, Durance, 150 gr

Modeli: 51550

New Product


Pastron dhe i jep shkëlqim të gjitha sipërfaqeve te kromuara. Eshte nje produkt specifik për të hequr oksidimin dhe grykëderdhjen në të gjitha sipërfaqet e metaleve të kromuara te pa lyera.

  • Paketimi : 150 gr
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust