Aspirator kuzhine, Fuego, mural, 650, m³/h, 60 cm, 56 dB

Kodi: 801951

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i xhamit të temperuar do të ishte zgjedhja ideale.

 • Fuqia thithëse : 650m³/h
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Numri i motorrëve : 1
 • Lloji i filtrit : Metal/xham I temperuar
 • Niveli i zhurmës : 56 dB
 • Gjerësia : 60 cm
 • Thellësia : N/A
 • Lartësia : N/A
 • Montimi : Në mur

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust