Aspirator inkaso, Elibloc HT GR/A/80, 210W, 645 m3/h, 71dBa, gjerësia 80 cm, Ø150 mm, klasi C

Kodi: 801998

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i xhamit të tempëruar do të ishte zgjedhja ideale.

 • Fuqia thithëse : 645 m³/h
 • Klasi i energjisë : C
 • Materiali : Metal
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Numri i motorrëve : 1
 • Lloji i filtrit : Metal/xham I temperuar
 • Niveli i zhurmës : 71 dBa
 • Gjerësia : 80 cm
 • Thellësia : N/A
 • Lartësia : N/A
 • Montimi : Inkaso

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust