Silikon sanitar, Ceresit CS 25, 280ml, antimyk transparent

Kodi: 62669Silikon sanitar 280 ml trasparent. Përdoret për mbushjen e bashkimeve (fugaturave) ne ambjente me lageshti te madhe si banjo, kuzhine etj. Eshte silikon kunder mykut, elastik, rezistent ne plasaritje dhe tkurrje, rezistente ndaj kimikateve, ndryshimit te ngjyres dhe temperaturave të larta, rezistent ndaj rezeve UV.

  • Paketimi : 280 ml
  • Ngjyra : Trasparent
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust