Dekoder DVB-T2 dhe USB media player, Fuego

Kodi: 801623

DVB-T2 decoder and USB media player, Fuego
Best Offer


1.990 LEK Ishte 2.990 LEK

Ju kurseni 33% ose 1.000 LEK

Dekoder DVB-T2 Tuner, aparat i domosdoshëm për të parë kanalet dixhitale tokësore të gjeneratës së dytë DVD-T2.

  • Tipi : DVB-T2
  • Portë USB : Po
  • Rezolucioni : Full HD
  • Tensioni : 220V
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust