Mini furrë SIMFER, 1300W, 42 Lt

Kodi: 800943

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Funksionale dhe mjaft praktike, kjo furrë elektrike me një fuqi prej 1300W do të ishte ideale për gatime për pak persona apo gjatë udhëtimeve të ndryshme si rezultat i përmasave mjaft kompakte.

 • Fuqia : 1300 W
 • Kapaciteti : 42 Lt
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal
 • Përmasat e furrës : N/A
 • Kombinime gatimi : 3
 • Ventilim i brendshëm : Jo
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Jo
 • Aksesorët e përfshirë : Jo
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 56.5 cm
 • Thellësia : 48 cm
 • Lartësia : 38 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust