Cantë udhëtimi, kundra ujit, plastik, miks, 20 lt

Modeli: 710102

Best Offer


1.150 LEK Ishte 2.490 LEK

Ju kurseni 54% ose 1.340 LEK

Çantë e qëndrueshme për përdorim për kohë të gjatë: çanta e shpinës për udhëtim është bërë nga material plastik kundra ujit, rezistent i cilësisë së lartë. Materiali prej Mund ta përdorni atë për të mbajtur bagazhet tuaja të tepërta, e përsosur për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ngjitje në mal,shetitje me varke, rafting, peshkim, kampe dhe gjatë blerjeve.

  • Materiali : Plastik
  • Kapaciteti : 20 lt
  • Ngjyra : Miks
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Udhetime, ngjitje mali
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust