Televizor, Fuego, 39", HD, DVB-T2 / C, USB, HDMI, CI

Kodi: 801521

TV, Fuego, 39 "HD, DVB-T2 / C, USB, HDMI, CI
Best Offer

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


18.990 LEK Ishte 23.990 LEK

Ju kurseni 21% ose 5.000 LEK

Ekran LED me madhësi 39", rezolucion Full HD 1920x1080. Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI. Me kornizë të hollë në ngjyrë të zezë. Marrësi DVB-T/CKA 2 porta HDMI, 2 porta USB dhe 1 portë Scart. Me cilësi të lartë audio dhe figure.

  • Përmasat e ekranit : 39"
  • Smart TV : jo
  • Rezolucioni : HD
  • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
  • Portë USB : po
  • HDMI : po
  • Ci card(modul) : po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust