60 x 110, dritare PVC-je

Out of stock
Kodi
32533
12,650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nën pamjen e tyre tradicionale dritaret PVC sigurojne jetegjatesi, performance te shkelqyer me efikasitet ne kursim energji, rehati dhe bukuri. Në konkurrencë me dritaret e aluminit, këto produkte garantojne rezistence nga lageshtira pergjithmone. Zgjedhje e përkryer për të maksimizuar driten në çdo hapje kanati, keto produkte krijojne menyrem me efikase per te sjelle drite ne shtepi dhe sjellin ne jete dhomat e erreta.
Specifikime teknike
  • Materiali i kornizës : Polivinilklorid
  • Lartësia: 60
  • Gjerësia: 110
  • Marka: SCHLUSSEL
Write Your Own Review
Po vlerësoni:60 x 110, dritare PVC-je
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved