Acid pastrimi, "Sanitec" 5000 ml, për tualet, jeshile 1 copë

Në stok
Kodi
29959
2,740 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pastrues acid kundër smërçit me aromë dhe antibakterial. Përbërja e saj xhelatinoze lejon produktin të shpërndahet në mënyrë uniforme në sipërfaqet vertikale duke hequr shtresat gëlqerore, ndryshkun dhe erërat pa dëmtuar sipërfaqet e trajtuara. Përdorimi: WC, lavamane, dushe, produkte sanitare, pllaka, skajet e pishinave dhe pajisjeve industriale. Dozimi: 1-2%. 1-2 tapa për 5 litra ujë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Jo
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Ngjyra: Jeshile
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Acid pastrimi, "Sanitec" 5000 ml, për tualet, jeshile 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved