Aks gome per freze toke, 32x28 mm

Në stok
Kodi
000033
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Produkt profesional, I ndertuar nga celik veglash dhe I perforecuar termikisht dhe kimikisht per rezistence te larte ndaj sforcimeve dhe kushteve kerkuese te punes. Ben te mundur nderlidhjen midis rrotave prej hekuri dhe transmisionit te mekanizmit motorrik. Ideale per punimin e tokave te buta ne frezim dhe plugim.
Titulli
file
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik veglash
  • Gjerësia: 32 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aks gome per freze toke, 32x28 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved