Argjile, Flortis, thes/7L, për të favorizuar kullimin e saktë të ujit

Në stok
Kodi
31779
750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Produkti përbëhet nga sfera të vogla me diametër 8-16 mm dhe është veçanërisht i dobishëm për të favorizuar kullimin e saktë të ujit; për më tepër nëse vendoset në fund të vazove përmirëson qarkullimin e ajrit ndërsa nëse përzihet me nënshtresën krijon një mjedis më të mirë për zhvillimin e rrënjës. Produkti është i domosdoshëm në hidroponikë(nënshtresë), ku ndihmon zhvillimin e aparatit rrënjor
Specifikime teknike
  • Paketimi: Thes/7 l
  • Marka: FLORTIS
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Argjile, Flortis, thes/7L, për të favorizuar kullimin e saktë të ujit
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved