Arkitra dekorues, 9x29, 2700 mm

Në stok
Kodi
31646
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të saktë dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish. Ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Temperatura: Bima toleron mire nje game te gjere temperaturash, nga 10 deri ne 29 grade
  • Terreni: Ka nevoje per terren me toke te pasur dhe humus.
  • Emri shkencor: Tilandsia
  • Familja: Bromeliaceae
  • Gjatësia: 270cm
  • Materiali: Pishe
  • Masa: 9x29mm
  • Përdorimi: Lule dhe bime
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Arkitra dekorues, 9x29, 2700 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved