ARKITRA MARUPA, 8x45 mm

Në stok
Kodi
330407
1,090 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal, ahu apo lisi kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru Pishe
  • Masa: 8x45mm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:ARKITRA MARUPA, 8x45 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved