Arkitra pishe, 12x45 mm

Në stok
Kodi
31607
1,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brendshëm të një shtëpie. Ato bashkojnë muret me tavanet në mënyrë proporcionale të saktë dhe të bukur. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish. Ka gjithmonë një këndore zbukuruese për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 270cm
  • Materiali: Pishe
  • Masa: 12x45mm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Arkitra pishe, 12x45 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved