Aromatik, të ndryshme, 20 ml

Në stok
Kodi
29912
185 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideja e ritualeve është e thjeshtë: lumturia mund të gjendet tek detajet e vogla të gjërave. Transformoni rutinën tuaj të përditshme në momente kënaqsie me anë të aromatikëve nga Galileo Casa. Hartuar me kujdes me aromë të një cilësie të lartë e dizajnuara për të mbushur në mënyrë të vazhdueshme shtëpinë tuaj me një aromë të shëndetëshme dhe të paharrueshme.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 20ml
  • Aroma: Të ndryshme
  • Marka: Galileo Casa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aromatik, të ndryshme, 20 ml
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved