Barbekju me qymyr, celik, zezë, 87x83x34 cm, 1 copë

Në stok
Kodi
710055
Special Price 4,500 Lekë Ishte 6,990 Lekë
Ju kurseni 36% ose 2,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zgarë për barbekju. Tepër praktike dhe me rrota për lëvizje. Mund të gatuani në zgarë produktet e mishit dhe jo vetëm. Me vend të dedikuar për mbajtjen e aksesorëve dhe përfshirë një hell. Ideale për kamping, barbekju dhe për të festuar fundjavat me miqtë tuaj.
Specifikime teknike
 • Me rrota : 2 rrota
 • Mbledhëse hiri: Jo
 • Materiali: Celik
 • Lartësia: 87 cm
 • Këmbë: 4 këmbë
 • Kapak: Jo
 • Gjerësia: 33 cm
 • Gjatësia: 53 cm
 • Nevojitet montim: Po
 • Përmasat e zonës së pjekjes: 53x33 cm
 • Ngjyra: Zezë
 • Pesha: 15 kg
 • Pengues ere: Po
 • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Barbekju me qymyr, celik, zezë, 87x83x34 cm, 1 copë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved