Barekju me qymyr, Gursu, 61x93 cm

Në stok
Kodi
7801203
45,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Barbekju me qymyr, prej materiali metalik , ne forme drejtkendore, me kapak dhe tregues nxehtesi, me rrota per transport te lehte, boje e trupit rezistente ndaj zjarrit deri ne 600 grade,, Veshje elektrostatike puder, Mekanizmi i rregullimit te ngritjes per rregullimin e distances se zjarrit ne rrjet,, Skara e levizshme per pushim, ,50x40 cm. zona e gatimit
Specifikime teknike
  • Me rrota : Po, 2
  • Materiali: Metalik
  • Lartësia: 93 cm
  • Kapak: Po
  • Gjerësia: 60 cm
  • Përmasat e zonës së pjekjes: 50x40 cm
  • Thellësia: 61 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Barekju me qymyr, Gursu, 61x93 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved