Biciklete per vajza, 16ª. Denver, Flower, ngjyra roze, me rrota ndihmese

Në stok
Kodi
605509
15,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Biçikletë për fëmijë e përsosur për daljet në natyrë, e sigurt falë frenave të Caliper para dhe pasme dhe stabilizuesve anësor. Rrota çeliku në kushineta për butësi më të mirë. Korniza dhe piruni janë bërë prej çeliku të fortë. Këmbana, maska dhe shishja e ujit plotësojnë pajisjen. Pesha totale është 9 kg.
Specifikime teknike
  • Numri i marsheve: 1
  • Masa: 16"
  • Marka: Denver
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Biciklete per vajza, 16ª. Denver, Flower, ngjyra roze, me rrota ndihmese
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved