Çantë multifunksionale, 24 lt, plastik, blu, Ø45.5 xH34.5 cm

Out of stock
Kodi
29858
575 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Risi, prakticitet dhe kursim. Të gjitha në çantën plastike që nuk është vetëm një çantë e dobishme, por një sistem praktik. Linja FLEXBAG ka lindur në përgjigje të nevojave të të gjitha ditëve, nga pazari në lavanderi, kopshtari etj. Lahet, nuk thith aroma dhe është rezistent ndaj lagështirës.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 34.5 cm
  • Kapaciteti: 24 lt
  • Kapak: Jo
  • Ngjyra: Blu
  • Diametri: 45.5 cm
  • Marka: Artplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çantë multifunksionale, 24 lt, plastik, blu, Ø45.5 xH34.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved