Çarçaf set, dopjo, Zarf, pambuk, shumëngjyrëshe, 220x240 cm

Në stok
Kodi
212429
5,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sillni komoditet luksoz dhe stil për dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve. Këto çarçafë të bukur me stilin e tyre të gjallë do të përmirësojnë pamjen e dhomës tuaj të gjumit, ndërsa endja e tyre e butë ju ofron një freski relaksuese. Pa rrudha, rezistent ndaj njollave kjo dizenjo siguron se ky set çarçafësh do të qëndrojnë të butë dhe mahnitës për netë të panumërta të qeta dhe çlodhëse. Ndrysho pamjen e dhomës tuaj të gjumit dhe mënyrën tuaj të fjetjes.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Përmasat: 220x240 cm; 160x190+25 cm; (50x80 cm (x2))
  • Lahet në lavatriçe: 40°C
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçaf set, dopjo, Zarf, pambuk, shumëngjyrëshe, 220x240 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved