Çarçafë dysheku, dopjo, pambuk, blu, 160x190 cm

Në stok
Kodi
212754
1,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një çarçafë i thjeshtë dysheku në ngjyrë blu në material pambuku i butë dhe antibakterial. Do të ndjeheni rehat me këtë çarçafë dhe mund ta lani lehtë në lavatriçe. Puthitet sipas formës së dyshekut dhe nuk ju pengon aspak gjatë gjumit. Perfekte për dyshekun e krevatit tuaj.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Blu
  • Gjerësia: 160 cm
  • Gjatësia: 190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë dysheku, dopjo, pambuk, blu, 160x190 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved