Çarçafë dysheku, tek, pambuk, e kuqe, 90x190 cm

Në stok
Kodi
212751
1,090 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një çarçafë i thjeshtë dysheku në ngjyrë të kuqe në material pambuku i butë dhe antibakterial. Do të ndjeheni rehat me këtë çarçafë dhe mund ta lani lehtë në lavatriçe. Puthitet sipas formës së dyshekut dhe nuk ju pengon aspak gjatë gjumit. Perfekte për dyshekun e krevatit tuaj.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: E kuqe
  • Gjerësia: 90 cm
  • Gjatësia: 190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë dysheku, tek, pambuk, e kuqe, 90x190 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved