Çarçafë tek dhe këllëf jastëku, pambuk, shumëngjyrëshe, çarçafi: 160x230 cm (x2), këllëf jastëku:50x80 cm (x1)

Në stok
Kodi
212588
2,850 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Sillni komoditet luksoz dhe stil për dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve. Këto çarçafë të bukur me stilin e tyre të gjallë do të përmirësojnë pamjen e dhomës tuaj të gjumit, ndërsa endja e tyre e butë ju ofron një freski relaksuese. Pa rrudha, rezistent ndaj njollave kjo dizenjo siguron se ky set çarçafësh do të qëndrojë i butë dhe mahnitës për netë të panumërta të qeta dhe çlodhëse. Ndrysho pamjen e dhomës suaj të gjumit dhe mënyrën tuaj të fjetjes. Seti përfshin: Çarçaf i sipërm, çarçaf i poshtëm këllëf dhe dy (2) këllefë jastëku.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Lahet në lavatriçe: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë tek dhe këllëf jastëku, pambuk, shumëngjyrëshe, çarçafi: 160x230 cm (x2), këllëf jastëku:50x80 cm (x1)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved