Dekor. 5x25cm Plava

Në stok
Kodi
23233
190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pllakat e dekorit Plava përshtaten mjaft mirë me pllakat e murit Fantastic Blanco dhe Fantastic Lila si dhe pllakat e shtrimit Prisma Lila, duke krijuar kështu një unifikim dhe pamje bashkëkohore për hapësirën e tualetit tuaj sëbashku me paisjet dhe aksesorët e tjerë sanitarë njëngjyrëshe të ngjyrave të ndryshme. Përfitimet nga veshja me pllaka qeramike përfshijnë efektivitetin e tyre në kosto, qëndrueshmërinë si dhe lehtësinë për mirëmbajtje, shtrim dhe riparim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramikë
  • Trashësia: 0.8 cm
  • Marka: HLC-pllaka
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dekor. 5x25cm Plava
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved