Dekorues vazosh, 25x13 cm, material poliresin

Në stok
Kodi
231739
975 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo mbajtese lulesh është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Dizenjuar me imagjinatë dhe prodhuar me cilësi, kjo statujë është pikturuar me dorë në traditën italiane për një vështrim të gjallë. Zbukuruesi është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 13 cm
  • Lartësia: 25 cm
  • Materiali: poliresin
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dekorues vazosh, 25x13 cm, material poliresin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved