Deli ngjyra shkolle

Në stok
Kodi
789536
490 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Markera me ngjyra për fëmijë, prej materiali plastik rezistent, me majë të përforcuar, që i reziston presionit të ushtruar nga dora e fëmijëve. Përmbajnë bojë me bazë uji të testuar dermatologjikisht, e cila mund të pastrohet lehtësisht nga duart dhe rrobat. Përdoren në shkolla dhe kopshte, për të vizatuar apo ngjyrosur dhe ndihmojnë në zhvillimin e imagjinatës tek fëmijët. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: Miks
  • Përmasat: 12x2x12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Deli ngjyra shkolle
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved