Deli set shkolle laps

Në stok
Kodi
789521
399 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti shkollës Deli përmban dizajn argëtues dhe shumëngjyrësh të personazheve. Seti përfshin 3 lapsa grafit, 2 gomë, 1 vizore, 1 mprehës lapsash, 1 gërshërë, 1 ngjitës, 1 tabelë të orarit. Setet janë në ngjyrë rozë dhe blu. Argëtues por dhe funksional pasi i plotëson të gjitha nevojat në shkollë.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu, rozë
  • Përmasat: 21x8.5x3 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Deli set shkolle laps
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved