Derë e brëndshme, hapje majtas, 80x205cm, gjerësi kase 15-18cm, ngjyrë sapele,GC01

Në stok
Kodi
330054
10,890 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ji I lumtur të hapësh derën e shtëpisë tënde. Kjo derë gëzon stil të rafinuar dhe elegancë. Ajo është e stolisur me cilësi të lartë, dhe plot detaje të pasura. Standarti italian dhe risitë e inovacionit janë pasqyruar në sistemin hoje blete , trashësinë e MDF dhe PVC që i bën këto dyer të përkryera dhe të përshtatshme për arkitekturë klasike, tradicionale dhe moderne. Shtepia juaj do te duket e mrekullueshme me deren tone
Specifikime teknike
  • Materiali: HDF&PVC
  • Tipi: Derë Tamburato
  • Stili: Italian
  • Modeli: Lisho
  • Paketimi: Me komponent
  • Aksesorët e përfshirë: Jo
  • Marka: MEGA PORTE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Derë e brëndshme, hapje majtas, 80x205cm, gjerësi kase 15-18cm, ngjyrë sapele,GC01
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved