Detergjent pastrimi,"Sanitec", për dysheme me ph neutral, 5000 ml, bojeqielli, aromatik, 1 copë

Out of stock
Kodi
29958
1,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
PH-neutral formulë e përqëndruar detergjenti për pastrimin e të gjitha dyshemeve delikate dhe me shkëlqim. Efektive në të gjitha llojet papastërtive, lë një aromë të këndshme dhe ambienti pastrohet pa shpëlarje. Përdorimi: dysheme delikate dhe me shkëlqim, terracota, terraca, mermer, dysheme druri. Dozimi: 1-3% me dorë ose me makinë me shkumë. 1-2 tapa per 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Aroma: Po
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi,"Sanitec", për dysheme me ph neutral, 5000 ml, bojeqielli, aromatik, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved