Detergjent pastrimi, "Sanitec", për dysheme, universal, 1000 ml, trëndafil, 1 copë

Në stok
Kodi
29985
395 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pastrues universal me aromë alkooli, thahet shpejt dhe heq yndyrat pa lënë shenja. Falë pranisë së kripërave të amonit sterilizon të gjitha sipërfaqet, shpëlarja nuk është e nevojshme. Sipas H.A.C.C.P. Përdorimi: të gjitha dyshemetë dhe sipërfaqet që pastrohen, dyer, tavolina, plastike dhe metalet. Dozimi: 1-2% me dorë ose me makinë me shkumë. 1 tapë për 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Kapaciteti: 1000 ml
  • Aroma: Trendafil
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për dysheme, universal, 1000 ml, trëndafil, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved