Detergjent pastrimi, "Sanitec", për dyshemeje dhe aromatizues, 5000 ml, trëndafil i bardhë, 1 copë

Në stok
Kodi
29951
1,999 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent pastrimi i koncentruar dhe deodorant. Eliminon erërat në bazë të vajrave thelbësore të cilësisë së lartë. Veçanërisht i përshtatshëm për aromatizimin dhe pastrimin e dhomave që kanë nevojë për një pastrim të mirë dhe një aromë të vazhdueshme. Formula e saj me molekula antibakteriale eliminon aromat e këqija dhe përmirëson higjenën. Përdorimi: shkallët, apartamentet, dyshemetë, muret, tualete, zyrat, dhomat e takimit, dhoma hoteli. Dozimi: 1-2% si detergjent deodorant për sipërfaqet, 2 tapa për 5 litra ujë. Gati për t'u përdorur si aromatik. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Aroma: Trendafil I bardhe
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për dyshemeje dhe aromatizues, 5000 ml, trëndafil i bardhë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved