Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, agrume, 1000 ml, 1 copë

Në stok
Kodi
29993
495 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent enësh xhel ultra-degreasing me deodorant antibakterial për larjen manuale të pjatave. Heq yndyrat, vajrat dhe mbetjet e ushqimit. Produkt me pH neutral për lëkurë të butë. Dozimi: 1 shtypje (4 ml) për litër në varësi të fortësisë së ujit. Hidhet direkt në sfungjer.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Paketimi: 1 copë
  • Aroma: agrume
  • Kapaciteti: 1000 ml
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, agrume, 1000 ml, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved