Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, limon, 5000 ml, 1 copë

Në stok
Kodi
29956
1,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dermatologjikisht i testuar. Xhel antibakterial i përqendruar me parfumin e limonit siçilian për larjen manuale të pjatave. Heq yndyrat dhe largon aromat. Produkt në neutral pH së butë. Ideal për pastrimin e gotave të birrës me furçë, gota vere dhe dekanter. A nuk e shemb shkumë birrë. Aplikimi: cookware, takëm, gota. Dritaret dhe skylights me metodën cue. Dozimi: 1-3 gr për litër në varësi të fortësisë së ujit. 1/2 plug deri në 5 litra ujë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Paketimi: 1 copë
  • Aroma: Limon
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, limon, 5000 ml, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved