Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, limon, 5000 ml, 1 copë

Out of stock
Kodi
29961
1,599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent enësh me dorë vepron për largimin e yndyrës dhe heq natyrshëm të gjitha llojet e papastërtive nga enët pjatat dhe gotat. Përdorimi: përhap sasinë e produktit në ujë të ngrohtë. Fshije me një sfungjer dhe shpërlaje.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Paketimi: 1 copë
  • Aroma: Limon
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për enë kuzhine, limon, 5000 ml, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved