Detergjent pastrimi,"Sanitec", për gome dhe plastike, 6000 ml,aroamtik, kafe, 1 copë

Në stok
Kodi
29966
3,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent i përqëndruar pastrues dhe shkëlqyes i gomave, tapeteve, gominave dhe profileve plastike në përgjithësi. Shndrit, zbut gomën, pengon plasaritjen. Përdorimi: goma, tapete, gomë dhe profileve plastike. Dozimi: 1 me 3-4 pjesë ujë.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Po
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi,"Sanitec", për gome dhe plastike, 6000 ml,aroamtik, kafe, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved