Detergjent pastrimi, "Sanitec", për kuzhina aktiv, 750 ml, jeshile, 1 copë

Out of stock
Kodi
29994
685 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent kuzhinash me aromë alkooli gati për t'u përdorur. Dozinfektues me shumë qëllime të alkoolit, i gatshëm për përdorim. Formulimi me përbërës aktiv antibakterial garanton heqjen nga sipërfaqet e lëmuara të baktereve Gram-pozitive, Gram negative, kërpudhave, moldave dhe erërave të këqija.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Paketimi: 1 copë
  • Aroma: Limon
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për kuzhina aktiv, 750 ml, jeshile, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved