Detergjent pastrimi,"Sanitec", për tualet, 750 ml, jeshile, 1 copë

Në stok
Kodi
29997
499 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent ekologjik kundër smërçit formuluar për të hequr papastërtitë, gëlqeren dhe mbetjet e sapunit. Përdorimi: lavamanët, kabinat, rubinetat, paisjet sanitare, pllakat, inokset, qeramikat etj. Si të përdoret: sprucohet në sipërfaqet që do të trajtohet. Lihet deri në një maksimum prej 5 minutash dhe fshihet me një leckë të lagur. Produkti nuk është menduar për përdorim në një shkallë të madhe. Dozimi: gati për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Jo
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi,"Sanitec", për tualet, 750 ml, jeshile, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved