Detergjent pastrimi, "Sanitec", për xhama, 750 ml, cristal, aromatik, 1 copë

Out of stock
Kodi
29981
345 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pastrues specifik për pastrimin e xhamave, dritareve, pasqyrave dhe pjesët e kromuara. Bën sipërfaqet të ndritshme dhe aromatik pa lënë vijat dhe njollat e pluhurit të lëna nga shiu. Përdorimi: xham, dritare, pasqyra dhe pjesët e kromit. Dozimi: gati për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Po
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, "Sanitec", për xhama, 750 ml, cristal, aromatik, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved