Detergjent rrobash, " sanitec", 5000 ml, argan, 1 copë

Në stok
Kodi
29968
1,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent rrobash i lëngshëm për larjen e plotë të rrobave të bardha ose me ngjyrë me dorë apo lavatriçe-formula provuar ndihmon në heqjen njollave më të vështira duke mbrojtur pëlhurat dhe ngjyrat. Gjithashtu efektive në temperatura të ulëta.
Specifikime teknike
  • Aroma: Argan
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Përdorimi: Profesional
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent rrobash, " sanitec", 5000 ml, argan, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved