Dryn për qepena, çelik/bronz, gri, 84 mm

Në stok
Kodi
110157
1,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drynat e nje sigurie te larte I shtohen portofolit dhe llojeshmerise. Te prodhuar nga nje material shume rezistent me celik te trajtuar ne disa etapa per ta bere shume te qendrueshem. Ky produkt mund te pershtatet ne te gjitha ambjentet dhe perdorimet ne varesi te permasave te tyre
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik/bronz
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dryn për qepena, çelik/bronz, gri, 84 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved