ELEMENT SHKALLE AHU/ 110*28*4cm

Në stok
Kodi
30645
3,690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Per te mos I lene muret e shkalleve pa nje suport ose dekor Megatek ka menduar zgjidhjen e parmakeve dhe ansoreve specifike. Nuk keni me nevoje te shkoni tek specialisti per nje preventiv te pakuptueshem kur mund te merrni vete elementet dhe te krijoni suportin e duhur per cdo shkalle dhe nivel. Ose mund te krijoni nje shkalle prej fillimit, pasi gjithcka duhet eshte e disponueshme
Specifikime teknike
  • Gjatësia min: 1105
  • Përdorimi: dekorim, shkalle
  • Materiali: druri
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:ELEMENT SHKALLE AHU/ 110*28*4cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved