Elementë rafti, 15x80

Në stok
Kodi
32470
720 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për çdo nevojë të vogël në dukje por të madhe në dobishmëri, panelet e melaminës me standarte fikse ofrojnë zgjidhjen perfekte. Nuk do keni më nevojë të shkoni tek zdruthari sepse tashme ne i kemi të gjitha përmasat gati. Për çdo nevojë, përdorim dhe aplikim ju vetëm thoni gjatësinë dhe gjerësinë dhe zgjidhja është paneli i gatshëm. Kurseni kohë dhe para vetëm duke kaluar nëpër raftet e hipermarketit.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 80cm
  • Gjatësia min: 800
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Materiali: Tallash i presuar + melamine
  • Gjerësia: 15cm
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Elementë rafti, 15x80
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved