Ficus Ginseng bonsai v.21 h.70

Në stok
Kodi
330553
4,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shumëllojshmëria e bimëve në MEGATEK ju mundëson që të krijoni një kopësht që shpreh dëshirën për të ekspozuar një florë të pazakontë, kurioze dhe ndryshe nga e përgjithshmja. Për t'i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lule të çelura, me ngjyra mahnitëse, të cilat do e zbukurojnë kopështin, ballkonin apo ambientin tuaj. Lulet cilësohen si “gëzimi i pranverës” për shkak të bukurisë së tyre. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet më shumë delikatesë për shijen e çdokujt. Gjithcka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike.
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Ficus Ginseng
  • Familja: Moraceae
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ficus Ginseng bonsai v.21 h.70
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved