Fragola (luleshtrydhe) v14 h25

Në stok
Kodi
330074
300 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ngjyra e kuqe, aroma e mrekullueshme dhe shija e veçantë bëjnë që luleshtrydhet të jenë frutat më të pëlqyera jo vetëm të fëmijëve, por edhe të të rriturve. Janë një mijë e një arsyet se përse nuk duhet t‘i ndajmë kurrë nga tavolina. Në mjekësinë popullore luleshtrydhja është ilaçi që mund të shërojë më shumë sëmundje dhe të përdoret kudo. Luleshtrydhja është fruti i vetëm që i ka farat në sipërfaqe. Gjithcka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike.
Specifikime teknike
  • Terreni: Ka nevoje per terren me torfe ose humus.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fragola (luleshtrydhe) v14 h25
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved