Frigorifer, Beko, 95 / 205 Lt, F (A+), Frost, 39 dB, H185xW56xD56 cm

Në stok
Kodi
811044
5 vjet garanci
57,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
MinFrost: Falë një sistemi të veçantë të menaxhimit të ftohësit me MinFrost, formimi i akullit në ngrirje zvogëlohet ndjeshëm. Ushqimi i ngrirë ruhet më mirë dhe konsumon më pak energji elektrike. Led Illumination: ka një seri dritash LED në pjesën e sipërme të frigoriferit ose në anën e secilit raft, në mënyrë që të shihni mirë në të gjithë frigoriferin. Ndriçimi LED harxhon më pak energji sesa ndriçimi standard. Xham mbrojtes: Raftet me xham mbrojtes jane bere prej qelqi te zbutur dhe mund te përballojne nje ngarkese deri ne 25 kg.
Specifikime teknike
 • Niveli i zhurmës: 39 dB
 • Gjerësia: 56 cm
 • Ndërrimi i krahut të derës: Po
 • Mënyra e ftohjes: Me akull
 • Kapaciteti ftohës: 205 Lt
 • Kapaciteti i ngrirësit: 95 Lt
 • Lartësia: 185 cm
 • Klasi i energjisë: A+
 • Thellësia: 56 cm
 • Tensioni: 220-240 V
 • Shpërndarës uji: Jo
 • Marka: Beko
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Frigorifer, Beko, 95 / 205 Lt, F (A+), Frost, 39 dB, H185xW56xD56 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved