Gardh dekorues, 90x180

Në stok
Kodi
31111
4,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky Gardh me dru bredhi të trajtuar është disenjuar për ti dhënë hijeshi pamjes së oborrit tuaj. Eshtë perfekt për oborrin e shtëpisë, pishinave, restoranteve , kafeneve etj. Eshtë rezistent ndaj lageshtires, diellit dhe ka një jetëgjatësi që zgjat.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bredhi
  • Tipi: Gardh druri
  • Masa: 90*180cm
  • Trashësia: 4.2cm
  • Marka: PREMIER WOOD
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorues, 90x180
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved