hkumësa me ngjyra, 8–9 cm

Në stok
Kodi
789468
290 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shkumësa me ngjyra, është dhënë në mënyrë tipike si një stilo 8–9 cm, është një mjet shkrues në tabela të zeza. Përbërja e tij është prej sulfat kalciumi. Ajo lë grimca të vogla dhe mund të fshihet lehtë. .
Specifikime teknike
  • Materiali: sulfat kalciumi
  • Paketimi: 15 copë
  • Përmasat: 8 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:hkumësa me ngjyra, 8–9 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved