Jastek dekorues, 45x45 cm

Në stok
Kodi
791916
1,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jastek dekorues , poliestër me ngjyra te ndryshme , permasa 45x45 cm. Shtojini ambjenteve tuaja festive këta jastëkë të bukur dhe komode.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: të ndryshme
  • Përmasat: 45x45 cm
  • Materiali: poliestër
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jastek dekorues, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved