Jorgan, dopjo, polycoton, mikse, 220x240 cm, 350 gr/m²

Në stok
Kodi
213275
4,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky jorgan i rehatshëm është një pamje e freskët në një model bashkëkohor me një përzierje eklektrizuese e luleve plot ngjyra të gjalla . Bërë nga mikrofibra poliestre, ky jorgan i rehatshëm dhe me sharm është i butë në të prekur dhe për një kujdesje më te hehtë lahet në lavatriçe. Ky koleksion i printuar mund të freskojë ne sekonda dhomë tuaj me shumllojshmërin e ngjyrave të bukura.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: 40°C
  • Materiali: Polycoton
  • Mbushja: Mbushje filtër silikonizuar 350 gr/m131
  • Ngjyra: Mikse
  • Gjerësia: 220 cm
  • Gjatësia: 240 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jorgan, dopjo, polycoton, mikse, 220x240 cm, 350 gr/m²
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved